Tato oblíbená bobulovitá plodina má pozitivní účinky nejen na lidské zdraví a pleť. Benefity rakytníky mohou čerpat i naši zvířecí kolegové. Náš rakytník řešetlákový Leikora je pro využití ve veterinární medicíně naprosto ideální.

Rakytník neboli rostlina budoucnosti, jak se jí občas přezdívá, má na zdraví nás i ostatních živočichů celou řadu příznivých efektů. To je důvod, proč jeho popularita v kosmetickém i farmaceutickém průmyslu neustále roste. Rozhodně však nemůžeme vynechat ani využití rakytníku ve veterinární medicíně.

Náš rakytník řešetlákový Leikora, vypěstovaný v hostinných podmínkách Jižní Moravy, zaručuje tu nejlepší kvalitu a je vhodný jak pro lidi, tak i pro všechna běžně chovaná zvířata. Našim domácím mazlíčkům dokáže pomoct se zažívacími potížemi a podporuje imunitní systém, zdraví očí, kůže či srsti. Stále více páníčků a chovatelů proto sahá po rakytníkových doplňcích stravy, olejích, prášcích nebo masových konzervách obohacených o tuto zázračnou rostlinu.

Zabýváte se výrobou rakytníkových produktů pro veterinární medicínu?

Přinášíme 5 důvodů, proč je rakytník od nás tou nejlepší volbou!

Prodej rakytníku řešetlákový pro využití ve veterinární medicíně

Pociťte sílu Bio rakytníku na vlastní kůži!

Rakytník dodáváme po celé České republice vždy čerstvě natrhaný (nejpozději druhý den), očištěný a bez jakékoliv další úpravy, díky čemuž si udržuje veškeré své blahodárné účinky a je připraven k okamžitému použití.
BIO KVALITA

Prodej rakytníku pro využití ve farmaceutickém průmyslu

Zabýváte se výrobou rakytníkových produktů pro farmaceutický průmysl?

Prodej rakytníku pro využití v kosmetickém průmyslu

Zabýváte se výrobou rakytníkových produktů pro kosmetický průmysl?

Prodej rakytníku pro využití ve veterinární medicíně

Zabýváte se výrobou rakytníkových produktů pro veterinární medicínu?